09, 16.10.2015 Seminaria „Jak działać skuteczniej?

W dniach 9 i 16 października 2015 roku, w ramach projektu „Dom Małopolskich Gospodyń jako instytucja kultywowania autentycznych tradycji ludowych”, odbyły się dwa semiaria dla członkiń Kół i Stowarzyszeń Gospodyń Wiejskich z terenu Małopolski.

Około 40 pań, przybyłych z terenu powiatów myślenickiego i wadowickiego, zapoznało się z możlwiościami jakie niesie formalizacja działań KGW i wymieniło doświadczeniami w zakresie realizacji projektów dofinansowanych ze środków Działaj Lokalnie i FIO-Małopolska Lokalnie.

Gościem specjalnym seminarium w dniu 16.10, była pani poseł Joanna Bobowska. Pani poseł przedstawiła zebranym informacje dotyczące najnowszych zmian w ustawie o stowarzyszeniach.

Wszystkim Paniom dziękujemy serdecznie za przybycie i zaangażowanie w ciekawe dyskusje. Do zobaczenia na kolejnych działaniach projektowych!

Projekt „Dom Małopolskich Gospodyń jako instytucja kultywowania autentycznych tradycji ludowych” realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz Miasta i Gminy Myślenice.